SMS Wallet

Aktualności

Szybka płatność, nowe komunikaty i …

14 January 2017

Od oficjalnego startu minęło 1,5 miesiąca, z pokorą zbieraliśmy opinie zwrotną i przez ten czas, w pocie czoła, pracowaliśmy nad dodatkowymi funkcjami. Najważniejsze z nich to:

Dodanie szybkiej płatności. Jesteśmy świadomi, że wiele osób chce dokonywać płatności bez logowania się do wirtualnego portfela jakim jest SMS Wallet. Dlatego, wychodząc naprzeciw ich potrzeb, dodaliśmy funkcje umożliwiającą dokonanie wpłaty za pomocą jednorazowego kodu.

Nowe komunikaty. Naszym celem jest dostarczenie maksymalnej rozrywki widzom oraz graczom. Zależy nam, aby w trakcie dokonywania wpłaty, wszyscy widzowie i streamer zostali o tym fakcie poinformowani w kreatywny sposób. Obecne komunikaty możesz w pełni ustawić „pod siebie” poprzez wiele gotowych wariantów. 

Logowanie przez Twitch, Hitbox oraz Facebook. Jeżeli nie posiadasz konta w naszym serwisie, pierwsze logowanie automatycznie je dla Ciebie zarejestruje.

Przejrzysta historia. Rozbudowaliśmy historie wpłat, abyś w prosty i przejrzysty sposób mógł nimi zarządzać. 

Usprawnienia techniczne. To są rzeczy których nie widać na pierwszy rzut oka. Nasz dział techniczny w pocie czoła na bieżąco analizuje silnik systemu, który przekłada się na szybkość działania całego serwisu.  

Pozdrawiamy,

Administracja SMS Wallet

Załóż konto i zacznij działać

Załóż swoje konto