SMS Wallet

Blog

Wpłaty SMS dla Twitch oraz HitBox

03 September 2016

Stream-y z miesiąca na miesiąc zyskują coraz to większą popularność. Ich idea jest prosta - mamy gracza który gra w swoją ulubioną grę, oraz grono widzów którzy oglądają jego rozgrywkę i dopingują mu w komentarzach.

Osoby, które transmitują swoją rozgrywkę to są tzw. Stream-erzy. Ich celem jest zdobycie uwagi jak największej ilości widzów, oraz stworzenie społeczeństwa które będzie jednocześnie ambasadorem jego kanału. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ poza samą grą niezwykle ważne są wypowiedzi, oraz zachowanie osoby stream-ującej. Musi ona swoim urokiem osobistym dostarczyć rozrywki widzom aby nie mogli się doczekać kolejnych transmisji!

Jest to nie lada wyzwanie, ponieważ wymaga od gracza pełnego przygotowania aby każdy stream był ciekawy i porywający. Stream-er poświęca swój prywatny czas aby dostarczyć ekscytujących wrażeń. Dlatego powszechną praktyką stały się wpłaty na rzecz stream-erów które wynagradzają im swoje poświęcenie. 

Widz za pomocą specjalnego serwisu wprowadza swój nick, komentarz oraz kwotę którą chce wpłacić. Następnie po dokonaniu płatności, informacja o wpłacie wyświetla się na ekranie stream-era. Jest to niezwykle miłe, ponieważ w ten sposób możemy docenić wysiłek oraz trud drugiej osoby. 

SMS Wallet, dzięki zastosowaniu wirtualnego portfela zasilanego przez SMS, umożliwia dokonania dowolnej wpłaty na rzecz stream-era. Jest to na tyle ciekawe narzędzie, że nie ogranicza Cie do kwot narzuconych przez operatorów, tylko samodzielnie możesz określić wysokość wpłaty.

Załóż konto i zacznij działać

Załóż swoje konto