SMS Wallet

Blog

Wirtualny portfel przy dotacjach SMS Twitch i Hitbox

14 January 2017

Wiele osób się zastanawia w jak działa moduł wirtualnego portfela przy dotacjach SMS w serwisach Twitch, Hitbox oraz Youtube.

Naszym celem jest umożliwienie interakcji między graczem a streamerem. Dostarczenie tzw. wartości dodanej zarówno dla widza jak i streamera. 

Dzięki idei wirtualnego portfela jesteśmy w stanie dostarczyć o wiele więcej rozrywki płynącej z wspierania swojego ulubionego gracza niż tylko z pojedynczej, zwykłej płatności.  

Naszym celem jest umożliwienie „konwersacji” między widzem a graczem. Aby dokonanie wpłaty nie ograniczało się tylko do zwykłego powiadomienia, tylko kreowało rozmowę za pomocą komentarzy które będą wyświetlane na samym środku ekranu.

Aby stream był wartościowy i przykuwał coraz większą uwagę wybrednych widzów, streamer musi włożyć w to naprawdę dużo wysiłku. Spora część zajmuje się tym zawodowo albo poświęca dużą ilość czasu. Naturalną koleją rzeczy jest wynagrodzenie. Na tym zyskuje każdy. Streamer, ponieważ widzi że jego trud jest doceniony oraz widz otrzymujący słowny wyraz wdzięczności w towarzystwie pozostałych odbiorców.

Każda drobna wpłata z perspektywy gracza jest bardzo podbudowująca, ponieważ w ten sposób otrzymuje wynagrodzenie za rozrywkę którą Tobie zapewnia! Chyba jest to uczciwy układ?

Pozdrawiamy,

Administracja SMS Wallet

Załóż konto i zacznij działać

Załóż swoje konto